Predstavljamo Vam mladu pjevačicu Andreu Granat iz Našica.
Andrea je jučer izdala svoju pjesmu i spot “Samo moj” u suradnji s izdavačkom kućom Croatia Records. Konačno jedna pjesma koja nudi osvježenje na sceni.
VIDEO: BUJICA SNIMLJENA 22. LIPNJA DONOSI REPORTAŽE S JAZOVKE, A NE IZ BREZOVICE!
FRANO ČIRKO: “Rođen sam '90. kada je otkrivena Jazovka i dobro znam...
U posljednjoj godini, agresija i uvrede u Sjevernoj Makedoniji protiv naše zemlje, protiv Bugara, povećale su se stostruko.
Nakon još jedne porcije, sada već sasvim...
Razbijanje mitova zašto Ustav ne promiče nikakve antifašističke vrijednosti! Praznik 22. lipnja je krivotvorina, a ZAVNOH je u suprotnosti s hrvatskom državnosti.
22. lipnja u...