Karavana za život – bikeri na cesti 02.05.2015.

0
1320

karavana

Konačni smjerovi,mjesta,satnice I cilj….Sretno svima na njihovom putu I vidimo se na ŠRC JARUN 02.05.2015.Hvala Vam što na trpite I podržavate…bez svih Vas…ne bi bilo niti rezultata.
Točke spajanja i priključenja smjerova za
4. KARAVANU ZA ŽIVOT, 2.5.2015.

SMJER Sisak, Moslavina, Banovina, južna Slavonija

Točke prikljucenja:

Novska: polazak u 8.40 prema Kutini, okupljanje centar, parking ispred zgrade INA.

Kutina: polazak u 9.10 prema Popovači, doček i okupljanje parking INA Petrokemija

Ivanić Grad: polazak u 9.00 prema Popovači, okupljanje Petrolova benzinska na izlazu iz grada prema Popovači

SPAJANJE SMJEROVA: spajanje kolona iz smjera Ivanić Grada i Kutine je u Popovači: , okupljanje parking „IDIS“
polazak u 9.30 prema Sisku

Petrinja: polazak u 9.45 prema Sisku, okupljanje centar grada ispred robne kuće „Petrinjka“

Tocka prikljucenja za sudionike iz Velike Gorice je Petrolova benzinska na ulazu u VG iz smjera Siska. Vrijeme okupljanja od 12. sati

Mjesto okupljanja u Sisku, Sela 133b, Caffe Bar „Ceki“ , gdje je organiziran doček i ručak za sve sudionike 4. Karavane

Kontakt osobe: Kutina: Suzana Suza Fehlen – 099 / 591-8471
Koordinator i voditelj smjera Sisak: Michel Hrvoić – Mika – 098 / 555-801

SMJER Istra, Primorsko Goranska županija

– 06:15 – PULA – okupljanje ispred Arene. Polazak za Rijeku preko Pazina 06:45

– 08:00 – RIJEKA – okupljanje na Preluci, jedina promjena je što smo ove godine smješteni na prostoru bivše karting staze, dakle istočni (onaj prema Ri) ulaz
– 08:45 – očekivani dolazak kraka Istra
– 09:00 – krećemo pod policijskom pratnjom prema centru Rijeke, Riva, Banska vrata, starom cestom do Delnica
– 10:00 – očekivano vrijeme prolaska kroz Delnice, BEZ ZAUSTAVLJANJA, samo sporija vožnja i priključivanje ostalih motorista iz Gorskog Kotra i Slovenije
– 11:00 – očekivano vrijeme dolaska u Rim, STAJANJE i PAUZA od minimalno 30 min, priključivanje ostalih motorista iz Slovenije
– 12:10 – očekivano vrijeme dolaska na Ilovac (Karlovac), doček kraka Dalmacija
– 12:30 – pokret prema Zagrebu i slijedimo upute redara u Zagrebu.
Kontakt:
+385 91 121 2003 – Roberto Župarić
+385 91 575 4861 – Franjo Zec
+385 99 503 676 – Igor Vuković -Pula

Smjer Slavonija i Podravina

-08:00 – Požega – okupljanje Petrol Osječka BB,
-08:30 – pokret prema Daruvaru
-09:30 – Daruvar (pauza 30min)
-10:00 – Pokret Daruvar prema Bjelovaru
– 11:00 – Bjelovar (pauza 30min)
– 11:30 – pokret prema Zagrebu

– 09:15 – Virovitica
– 09:45 – Durđevac (okupljanje i pauza 30min)
– 10:15 – pokret prema Bjelovaru

Tomislav Bistrović – 098747434
Davor Crnković 098480114

Zagorje, Međimurje

– 09:00 – Varaždin
– 09:30 – Ivanec (okupljanje BAZA2)
– 10:15 – polazak prema Bistri
– 11:00 – Bistra
-12:00 – polazak prema Zagrebu (Sveučilišna Bolnica)
– 12:30 – Zagreb
Željko Mohenski 091 506 5 300

Smjer Dalmacija

Polazak iz Splita za Knin(pumpa “Grlo-Dugopolje) 07:00
Polazak iz Knina za Gračac 08:20
Polazak iz Gračaca za Korenicu 09:30
Polazak iz Korenice za Slunj 10:40
U Slunju se priključuju sudionici iz BiH
Polazak iz Slunja za Karlovac 11:30
Polazak iz Zadra i Šibenika je u 08:00
Organizator zadržava pravo na minimalna odstupanja od satnicE,OVISNO O UVJETIMA NA CESTI!!

Nikša Tomašić 0913485056
Ivić 0959006957
Alen Vimer – 0913485056
Ivica Strunje 0958359557

Zagreb

Caffe bar Vintage
Okupljanje započinje od 10:00h i traje do cca 12:00h kada organizirano krećemo prema Sveučilišnoj bolnici Blato, gdje se spajamo sa svim smjerovima iz Hrvatske.
12.30 Bolnica Blato prema Savska, Ilica, Praška, Gl.kolodvor, Branimirova, Držićeva, Slavonska, Hrvatskog sokola-Jarun

Kontakt:
Željko Marinović 0992360091